Garaż blaszany z powodzeniem zastąpi murowany

Wiele osób nie wyobraża sobie, by na ich posesji znalazł się popularny blaszak. Nieatrakcyjne wizualnie, kiepskiej jakości, niestabilne i nietrwałe – tak często o nich myślimy, jednak rzeczywistość może być całkiem inna. Nowoczesne garaże blaszane posiadają bowiem cechy, które sprawiają, że doganiają swą funkcjonalnością garaże murowane. A do tego kosztują kilka razy mniej…

Najpierw snujemy plany o urokliwym małym budyneczku, pasującym stylistycznie do domu i ogrodu, a potem okazuje się, że urzeczywistnienie tego projektu będzie kosztowało nas wiele tysięcy złotych. Niestety, inwestycja związana z garażem murowanym zawsze jest duża. Dlatego jest warta dokładnego przemyślenia – na pewno chcemy pakować gruby grosz w budynek przeznaczony na garaż lub składzik. Zaoszczędzone pieniądze można by przeznaczyć na inny cel, może warto więc zdecydować się na alternatywę w postaci garażu blaszanego? Nikt nie każe nam przecież ograniczać się do podstawowej wersji, która rzeczywiście mogłaby popsuć aranżację naszej posesji, odstraszając przy okazji przechodniów i gości i skutecznie psując nam humor. Garaże blaszane są dziś dostępne w wielu zróżnicowanych postaciach, pośród których duża część w ogóle nie przypomina standardowych blaszaków.

Materiały wierzchnie imitujące drewno, różnobarwne powłoki akrylowe, spadziste dachówki, dodatkowe wiaty, wrota podnoszone do góry, dodatkowe drzwi i okna – dzięki szerokiemu wyborowi elementów dekoracyjnych i użytkowych możemy zafundować sobie garaż, który tylko z nazwy będzie blaszakiem. Tak naprawdę będzie stanowić bardzo estetyczny, ciekawie prezentujący się budyneczek. Decydując się na nowoczesny garaż blaszany nie musimy martwić się o jego jakość. Producenci zapewniają najwyższą klasę materiałów i wykonania, dlatego są to budynki do wieloletniej eksploatacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.